Skip to content

Rezerwacja miejsca na parkingu

Skomplikowany proces rejestracji może skutecznie zniechęcić do korzystania z usługi. Pamiętaliśmy o tym podczas tworzenia systemu online do zajmowania miejsc parkingowych w naszej strefie zlokalizowanej przy warszawskim Okęciu. Dzięki temu nasz panel jest intuicyjny i szybki. Parking zarezerwujemy w kilku prostych krokach.

Najpierw będziesz musiał określić, ile aut chcesz u nas zostawić. Po zaznaczeniu odpowiedzi przejdziesz do dalszej części, w której ustalimy, kiedy masz zamiar zostawić u nas samochód i jak długo będziesz nieobecny. Gotowe! W ten przejrzysty i przyjazny dla użytkownika sposób dokonasz swojej pierwszej rezerwacji online.

Pamiętaj, że zgłosić się możesz do nas nie tylko za pośrednictwem wirtualnego formularza. Nie likwidujemy zgłoszeń tradycyjnych, a nasze linie są otwarte dla klientów każdego dnia. Ten rodzaj rezerwacji szczególnie polecimy tym z kierowców, którzy planują dłuższą nieobecność. Jeśli rozważasz pozostawienie u nas samochodu na dłużej niż 14 dni, powinieneś nam to zgłosić właśnie przez telefon.

Przypominamy też, że rezerwacja zrobiona z wyprzedzeniem może przynieść Ci korzyści. Dla kierowców, którzy uprzedzą nas o pozostawieniu pojazdu na parkingu wcześniej przygotujemy specjalne rabaty.

Scroll To Top